Отзывы о компании Магазин косметики "SHOPTOP"
- Сніжана К.
- Покупатель
- Денис Ш.
- Олена К.
- Віра В.
- Покупатель
Замовлення попросили оформити через інстаграм. Зв’язувалися і уточнювали дуже довго
- Комментарий продавца
З вами зв^язалися через 2 години після оформлення замовлення в порядку черги! Ві забажали оформити замовлення на товар, якого немає в наявності. Ми вам сказали що не можемо прийняти замовлення на те, чого немає, можемо відправити тількі те, що ви замовили. Взамін ви написали негативний відгук ні за що
- Комментарий продавца
- Катерина К.
- Ольга П.
- Максим П.
кращий магазин на Prom! Все супер дуже сподобалось!
- ЮЛІЯ П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відправили замовлення у свій вихідний, бо я дуже попросила - такі браслети хочу подарувати рідним, що далеко та надовго від‘їжають. Велика вам вдячність за розуміння та людяність. Слава нашій Україні та нашим людям ! 💙💛