Отзывы о компании Магазин косметики "SHOPTOP"
- Олена Ш.
Величезне дякую! Кулон просто бомба ❤️🇺🇦 найкращий подарунок чоловіку) якість супер. Продавець дуже ввічливий) все швидко і вчасно) окреме дякую за маленький солодкий подаруночок, який дуже підняв настрій)
- Вікторія С.
Все як завжди чудово!
- Юлія Т.
Дякую за посилку ,мені все подобається
Помада дуже приємна на губах,дуже м’яка ,мені як візажисту це дуже подобається ,спаркл дуже приємно сіє,а якщо його нанести на помаду,то прикольно на губах лягає ,каблучка дуже ніжна та патріотична ,дякуюь - Мері М.
Быстро связались, минус только, что доставка через 3 дня только, обычно везде отправляют либо в день заказа, либо на следующий день, шампунь и скраб огонь, Олия для губ - не стоит этих денег, ерунда какая-то съедается просто. Ставлю 4, не в обиду компании, так как, я человек который не любит ждать, для меня 3 дня это долго. Может наймут сотрудника еще, и будет быстрее все.
- Комментарий продавца
Доброго вечора . Дякуємо за відгук . Але ж терміни відправки вказані на сайті . І при оформленні замовлення ви погоджуєтесь на умови компанії,які прописані в розділі Доставка та оплата.
- Комментарий продавца
- Юлія Ш.
- Яна К.
- Альона Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга З.
Тепер я ваша постійна клієнтка. Все сподобалося. Рекомендую 💯👍
- Ольга К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Єлизавета М.