Відгуки про компанію Магазин косметики "SHOPTOP"
Додати відгук
- Олена Г.
Швидке оформлення, гарна комунікація з покупцями, гарний асортимент продукції🌸
- Юлия М.
- Светлана Х.
- Вікторія М.
- Ірина Г.
Найкращий магазин якісної косметики.Швидке оформлення замовлення та відправлення.Упакування взагалі на висоті -це про любов до клієнтів💗Дуже вдячна за приємні подаруночки 🫶🏻
- Ирина Г.
- Тетяна Б.
- Анастасія Ф.
- Олена Г.
Дуже оперативно прийняли замовлення, всі придбані товари підійшли ідеально, дуже дякую за вашу роботу ❤️
- Котик О.