Відгуки про компанію Магазин косметики "SHOPTOP"
- Ольга В.
- Світлана Б.
Посилочку отримала. Набір для догляду за волоссям просто неперевершений . Волосся м'яке, шовковисте, слухняне. Дякую за приємний сюрприз. Україна 🇺🇦 понад усе
- Ольга Ф.
Дуже гарний продавець. Подаруночок у вигляді цукерки дуже потішив!
- Кароліна Д.
- Вікторія Л.
- Марина З.
- Ніна Р.
- Юлия Г.
- Ігор С.
Чудова компанія, однозначно рекомендую. Маленькі подаруночки взагалі підняли настрій навіть не на цілий день, а на тиждень наперед.
- Юлія Ш.